Lai noklausītos lekciju, apmeklē mūsu YouTube kanālu

 Vebinārs (tiešsaistes nodarbība)

Cikla “Dvēseles loki” bezmaksas lekcija. Cilvēka   veselums   ir   ne   tikai   veselība,   bet   arī   sakārtota   enerģētiskā   pasaule,   savākta   vienkopus   izkaisītā   uzmanība   un   dvēseles   daļas,   izlīdzinātas   attiecības   dzimtā, izlīgts   ar   pagātni,   ar   pasauli,   un   atrasts   kontakts   ar   savas   dvēseles   augstāko   būtību.   Mēs   dzīvojam   neparastā   laikā,   kad   informācija,   kas   agrāk   bija   pieejama   tikai atsevišķiem,   īpašiem   cilvēkiem,   kļūst   pieejama   daudziem   cilvēkiem.      Par   dvēseles   struktūru   un   tās   veseļošanu   šai   laikā   būs   iespēja   uzzināt   vebināru   ciklā “Dvēseles loki”. 13.jūnijā   plkst.   12.00   kopā   ar   cilvēku   un   augu   enerģētikas   speciālisti,   šamani   Mariju   Blūmu-Kauliņu   cikla   “Dvēseles   loki”   bezmaksas   ievadlekcija   "Cilvēka   un pasaules   loki".   Konspektīvs   skaidrojums   par   lielajiem   cilvēces   un   pasaules   attīstības   laikmetu   lokiem.   Monādes   izpausmes   un   dzīvības   kustība.   Pieredzes iegūšanas   un   atmešanas   jēga.   Pašreizējais   laiks   -   pārejas   periods   no   dualitātes   un   trialitāti   –   kas   tās   tādas   un   kā   tajās   dzīvot.   No   kā   mēs   atbrīvojamies   un   ko iegūstam. Šī laika sarežģījumi, izvēles un iespējas - personības, dvēseles un gara līmenī. Turpmākajās   cikla   nodarbības   Marija   dalīsies   ar   mūsdienu   ezotēriskajām   zināšanām,   ko   vairums   cilvēku   ar   pietiekamu   atvērtību   jaunajam   var   sajust   un   pielietot ikdienā.   Vebināru   cikls   paredzēts   cilvēkiem,   kas   nopietni   meklē   atbildes   uz   jautājumiem   par   Laikmetu   pārmaiņām,   par   savu   iekšējo   pasauli,   par   jauna   veida savstarpējo   attiecību   pamatiem. Apskatīsim   cilvēku   veidojošos   energoinformatīvos   kanālus,   dvēseles   pārdzimšanas   un   augšanas   procesus,   dvēseļu   radniecības   un cilvēka   veseluma   jautājumus.   Iespēja   saprast   –   kur   bez   redzama   iemesla   zūd   mūsu   enerģija   un   uzmanība,   kā   tās   atgriezt   savā   dzīvē.   Tas   viss   –   šī   laikmeta kontekstā, kad pamazām pārejam no dualitātes uz trialitātes globālo struktūru. Katrā vebinārā – elpošanas meditācija dvēseles veseluma atgūšanai.

Radio Rats

DjFakts 

Psiholoģiski nepiespiests

raidījums bez aizspriedumiem,

sabiedrības uzliktām normām un

standartiem. Iespēja runāt par to,

ko citreiz noklusējam. Skanēs

mūzika, interesanti video, joki un

tiks izspēlētas balvas. Debija

Laika Ratā.

Datora ABC

Lāsma Guļkeviča

Iemācīsimies sadraudzēties ar

datoru. Kā pareizi un viegli

sameklēt nepieciešamo informāciju

uz darbvirsmas (desktop) un kā to

pareizi izmantot. Apgūsim

“knifiņus”, kā atvieglot darbu ar

datoru, izmantojot datorpeles un

klaviatūras speciālos taustiņus. 

Pavasaris manī

Melita Svilpe 

Pavasaris ir dabas mošanās laiks un nāk ar daudzām veltēm cilvēku veselībai. Vebinārā Melita dalīsies ar savām neizsīkstošajām zināšanām, par to, kas mums šajā laikā ir jāpaspēj izdarīt savā labā, kādi augi ir jāievāc. Unikāla informācija par to, kā cilvēkam, izmantojot divus mums visiem pieejamus resursus  – dabu un savu prātu, uzlabot veselību vai arī parūpēties, lai tā vienmēr turētos lieliska.

Ne pa jokam, bet pa īstam!

LaikaRats
© Laika Rats 2017

Tiem, kuri nokavēja mūsu bezmaksas vebināru nedēļu, apmeklē mūsu YouTube kanālu un noskaties ierakstus.

Latvju zīmju maģija

sadzīvē

Beata Sproģe-Kozlovska

Vebinārā uzzināsim, kā mēs katrs varam izmantot baltu zīmes savā labā gan lielās lietās, tā arī pavisam ikdienišķos sīkumos. Piemēram, varam zīmes lietot, lai cīnītos ar kādu konkrētu slimību. Lai mēs katrs ikdienā varētu lietot baltu zīmes, pirmkārt ir jāzina vispārīgie zīmju lietošanas principi, pēc kuriem darbojas visas zīmes. Kaut saprast, kuras ir zīmes, kuras var lietot droši un kuras nē.

Daoistu meditācija

Gita Goldmane

Katrs mēs uzkrājam sevī gan labās ,gan sliktās emocijas,kas uzkrājas mūsu orgānos un traucē to darbību.Lai atbrīvotos no negatīvisma,mūki izdomāja skaņu un jogas pozu,kas palīdz attīrīties pašam. Kopā ar jogas pasniedzēju Gitu Goldmani apgūsim attīrīšanās rituālu - Daoistu meditāciju-un atbrīvosim negatīvās enerģijas un domas no 5 ķermeņa pamatorgāniem.

Stress un pH

Vineta Meduņecka

Rita Lukjanoviča

Iegūsim īpašas zināšanas par nervu sistēmas ietekmi uz pH, kādas dabas metodes izmantot nervu sistēmas nostiprināšanai un stresa negatīvās ietekmes mazināšanai. Nutricioloģe Vineta Meduņecka un ārste/kosmetoloģe Rita Lukjanoviča dalīsies savā pieredzē par stresa izvadīšanas veidiem un nervu sistēmas atjaunošanas metodēm ne tikai Latvijā, bet arī pasaulē. Kas jāzina stresā iekļuvušam cilvēkam. Vai Tavs stress ir Tavs stress vai KAS ietekmē nervu sistēmu?

Smaids-Dziednieks nr.1

Dace Čākure

Kāds ir labākais koteilis veselībai? Visi esam noguruši no pelēkajiem rudens un ziemas laikiem un mūsu baterijas ir atkal jāuzlādē. Mūsu veselības problēmu pamatā visbiežāk ir nesaskaņas starp mūsu prātu un ķermeni. Kā saprast savas emocijas un ķermeņa sajūtas? Un pats galvenais, kā negatīvās emocijas pārvērst pozitīvajās. Atgūsim dzīvesprieku un dzīves garšu. Mācīsimies novērtēt dabas spēku, izmantot, dabas dotos resursus.
Lai noklausītos lekciju, apmeklē mūsu YouTube kanālu

Vebinārs (tiešsaistes nodarbība)

Nodarbību cikla “Šeit un tagad” 1. lekcija Nodarbībā Aldis   dalīsies   savās   zināšanās   par   kādu   algoritmu   kādā   veidā   transformējas   apziņa   un   kāds   no   tā   ir   labums   vai   ieguvums   tam,   kurš   ar   to   nodarbojas   un praktizē.   Tā   būs   meditācija   savas   patiesās   dabas   atpazīšanai,   kurā   prāts   izvērtē   un   vēro   savu   tiešo   pieredzējumu,   raugoties   no   pilnīgas   apzinātības   pozīcijas,   kas   ir brīva   no   iemācītiem,   pieņemtiem   priekšstatiem   un   idejām.   Tādā   veidā   prāts   pamazām   pats   sevi   attīra   no   maldīgiem   ideju   uzslāņojumiem,   līdz   beidzot   tiek ieraudzīts tas, kas visu šo realitāti pieredz, kā arī tas, ka manu dziļāko būtību nekādas šīs realitātes drāmas aizskart nespēj. Pirmajā nodarbībā tiks pārrunātas pirmās divas pakāpes vai pirmie soļi, kuri ved uz apgaismību vai apziņas paplašināšanu. 1.   Mēs   mēģināsim   noskaidrot,   kuras   ir   tās   lietas,   kas   mums   īsti   nepadodas   (attiecības   ģimenē,   attiecības   ar   pretējo   dzimumu   vai   attiecības   ar   kādu   no   atkarībām- līdzatkarība tai skaitā), tad mēģināsim pieņemt to, ka pašiem ar to galā netikt un atzīt savu bezspēcību. 2.   Apzināties   to,   lai   tiktu   galā   ar   saviem   trūkumiem   vai   vājībām   -   ir   nepieciešams   kāds   stiprāks   vai   Augstāks   spēks   par   mums,   kur   un   kā   to   meklēt.   Un   pieņemt tādu faktu, ka katram var būt sava izpratne par savu Augstāko spēku. Šajā   meditācijas   formātā   ik   pa   brīdim   tiek   sniegtas   norādes,   uz   ko   jāvērš   uzmanība.   Šī   metode   neietver   jau   “gatavas”   filozofijas   pasniegšanu,   tās   nolūks   ir ieraudzīt ierastas lietas svaigā skatījumā un atbrīvot prātu no ierastiem uztveres ceļiem. Pēc meditācijas būs iespēja pārrunāt sev aktuālos jautājumos, neskaidrības vai šķēršļus ceļā uz garīgo atmošanos.